Benndy Nedir?

Benndy;

Yoga, Pilates Stüdyoları ve Eğitmenleri için kurulmuş bir web portalıdır. Ücretsiz ve ücretli modülleri ile Yoga ve Pilates ile ilgilenen herkesin birbirine daha hızlı ulaşabilmesi ve bağlantıda kalabilmesi için çalışır.

Benndy stüdyolar, eğitmenler, master eğitmenler ve eğitim düzenleyen kurumlar için 3 temel modülde yazılmaktadır. Tüm modüller hizmete girdiğinde web sayfası olarak kullanabileceğiniz Benndy sayfanız aracılığı ile potansiyel öğrencilerinize ulaşabilecek, iş ilanları yayınlayabilecek ve bu ilanlara başvuru yapabileceksiniz. Verdiğiniz ders, workshop, ve eğitim gibi hizmetleri yoga ve pilates odaklı bir web sitesinde yayınlayabileceksiniz.

Benndy Network ve Benndy Academy modüllerimiz ücretsiz olup Benndy Plus paketimiz ücretli bir üyeliktir. Paket detaylarını ve ücretleri aşağıda bulabilirsiniz.

Benndy Network - Ücretsiz

Web sayfanızı oluşturun, iş ilanları ile bağlantıya geçin

Benndy Network Stüdyolar ve Eğitmenler arasında bir köprü oluşturarak stüdyoların eğitmen ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek ve eğitmenlerin iş fırsatlarından en kısa sürede haberdar olmasını sağlamak için çalışır.

Eğitmenlerimiz sertifika bilgilerini, stüdyolarımız ise stüdyolarına ait temel bilgileri Benndy sistemine girerek hem potansiyel öğrencileri hem de iş ilanları için kullanabilecekleri bir web sayfasına ücretsiz sahip olurlar. İş ilanları oluşturabilirler, iş ilanlarına başvurabilirler ve web sayfalarını tanıtım amaçlı kullanabilirler.

Benndy Network üyeliği ücretsiz bir üyeliktir, ilgili alanlarda hizmet veren tüm stüdyo ve eğitmenlere açıktır.

Benndy Academy - Ücretsiz

Eğitmen olmak isteyen kişiler için ilanlar verin

Eğitmen eğitimi veren eğitmen, stüdyo ve aracı kurumlar bu alandaki ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Benndy, eğitmen adayları ve eğitmenlik eğitimi veren kişi ve kurumların en hızlı şekilde birbiriyle bağlantıya geçmesi için çalışır, eğitimi destekler.

Benndy Academy sadece eğitmen eğitimi vermeye yetkili kişi ve kurumların kullanımına açıktır.

Benndy Plus - Yıllık Üyelik

Pazarlama Maliyetlerinizi Düşüren Akıllı Uygulama

Stüdyo ve eğitmenlerimiz; ders, workshop, etkinlik ve tatil vb. hizmetlerini sistemimize kolayca ekleyerek potansiyel öğrencilerin kendilerine hızlıca ulaşmalarını sağlarlar. Benndynin Türkiye genelinde verdiği yoga ve pilates odaklı reklamlarına herhangi bir ek maliyet ve komisyon ödemeden dahil olurlar.

Ne Yaparız?  

Bu hizmetler aktif pazarlama ihtiyacı olan ürünlerdir ve sürekli değişen reklam algoritmaları ve teknolojik altyapıları takip etmek hem maliyetli hem de zaman alıcıdır. Benndy bu ürünleri tek çatı altında toplayarak online pazarlama maliyetlerinizi ve bu işe ayırdığınız süreyi en aza indirmeyi hedefler.

Nasıl Yaparız?  

Benndy, sosyal medya uzmanları ve Google pazarlama uzmanlarıyla çalışarak Türkiye genelinde reklam kampanyaları oluşturur ve yayınlar, değişen teknolojiyi ve algoritmaları takip eder ve kendini günceller. Yoga ve pilates özelinde tasarladığımız yüksek bütçeli reklamlarımız ile potansiyel öğrencileriniz size en hızlı ve en az maliyetle ulaşır.

Benndy Plus Paket Ücretleri

Eğitmenler için 900 TL

Stüdyolar için 1.800 TL

Benndy Plus üyeliğinize ücretsiz Benndy Network üyeliği dahildir.