İlan Verme Yetkisine Sahip Hesap Türleri

Hangi üyelik türlerinin hangi kategorilerde ilan verebileceği aşağıda belirtilmiştir. Benndy üyelik türlerinin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Bireysel Üyelik: İlan verme yetkisi bulunmamaktadır. Sadece yayınlanan ilanların içeriğine erişebilir.

Eğitmen: Yoga, Pilates ve Wellness alanlarında eğitim almış ve bu eğitimi özel ya da devlet kurumlarından alınmış ilgili sertifikalar ile ispatlayabilen gerçek kişilerdir. Eğitmenler Benndy sayfalarına; iletişim bilgileri, çalışma saatleri, sertifika ve uzmanlık bilgilerini ve hangi alanlarda ne tür hizmetler verdiklerini ekleyebilir ve kendilerine ait fotoğrafları sayfalarında yayınlayabilirler.

Master Eğitmen: Yoga, Pilates ve Wellness alanlarında eğitmen yetiştirme eğitimi almış ve bu eğitimi özel ya da devlet kurumlarından alınmış ilgili sertifikalar ile ispatlayabilen gerçek kişilerdir. Master Eğitmenler Benndy sayfalarına; iletişim bilgileri, çalışma saatleri, sertifika ve uzmanlık bilgilerini ve hangi alanlarda ne tür hizmetler verdiklerini ekleyebilir ve kendilerine ait fotoğrafları sayfalarında yayınlayabilirler.

Stüdyo: Yoga, Pilates ve Wellness alanlarında hizmet veren gerçek ve tüzel kişilerdir. Stüdyolar Benndy sayfalarına; iletişim bilgileri, çalışma saatleri, çalıştırdıkları eğitmenlerin profillerini ve hangi alanlarda ne tür hizmetler verdiklerini ekleyebilir, kendilerine ait fotoğrafları sayfalarında yayınlayabilirler.

Eğitim Kurumları: Yoga, Pilates ve Wellness alanlarında eğitmen eğitimleri düzenleyen ve/veya bu eğitimlere aracılık eden gerçek ve tüzel kişilerdir. Eğitim Kurumları Benndy sayfalarına; iletişim bilgilerini, hangi alanlarda ne tür hizmetler verdiklerini ekleyebilir ve kendilerine ait fotoğrafları sayfalarında yayınlayabilirler.